با طراحی وب روی تجربه مشتری(customer experience) تاثیربگذارید (قسمت سوم)

۱۵شهریور۱۳۹۷ طراحی وبسایت
Image

طراحی سایت یکی از مهم ترین قسمت های هر استراتژی بازاریابی است. طراحی سایت به شیوه های مختلفی تاثیر شگرفی بر روی تجربه مشتری دیجیتال شما دارد. زیبایی سایت شما، سهولت استفاده از آن و یا هر عامل مهم دیگری برای موفقیت آنلاین دراز مدت شما ضروری است.

قسمت دوم <---- قسمت قبل را از دست ندهید

۴-زمان بارگذاری

زمان بارگذاری درواقع مدت زمانی است که شخصی باید صرف کند تا صفحه ای از وبسایت شما روی نمایشگرش نمایش داده شود.

زمان بارگذاری کوتاه یکی از عوامل مهم ارتقا رتبه بندی گوگل است (نقش سئو در رتبه بندی گوگل) و برای موفقیت آنلاین بسیار مهم است زیرا کاربران بیشتر به سمت استفاده از اینترنت در دستگاه های تلفن همراه در حال حرکت هستند.

کاربران جدید اینترنت علاقه وافری به وبسایت هایی دارند که در یک چشم بر هم زدن بارگذاری می شوند و مهم تر از آن از داده های کوتاه و بسیار کمی استفاده می کنند.

حالا چطور می توانید زمان بارگذاری سایتتان را کم تر کنید؟

  • بهینه سازی اندازه تصویر
  • قطع کردن پخش خودکار چند رسانه ای ها
  • استفاده از فضای سفید

ابتدا شما می توانید اندازه تصویر را در وب سایت خود بهینه سازی کنید تا مطمئن شوید که سایت شما در سریع ترین حالت ممکن بارگذاری می شود.

برای انجام این کار برای تصاویرتان از فرمت jpg استفاده کنید. این بهترین حالتی است که می توانید با آن تصاویر را به بالاترین رزولوشن و گرافیک داشته باشید در حالی که از لحاظ حجم در کمترین مقدار خود باشد. بعد از آن شما باید پخش خودکار مالتی مدیا های خود مثل فیلم و یا موسیقی را بردارید. این به معنای آن است که کاربران شما لازم نیست از میزان زیادی از اینترنت موبایل خود استفاده کنند وقتی با گوشی هوشمند خود وارد سایت شما می شوند.

اکثر کاربران صفحه ای را ترک خواهند کرد که زمانی که وارد آن می شوند به صورت خودکار یک ویدیو در حال پخش را ببینند. در عوض، کاری کنید که مالتی مدیای شما بطور دستی در هر صفحه ای فعال شود.

و در آخر می توانید از وایت اسپیس استفاده کنید تا مصرف داده را کم تر کنید.

وایت اسپیس به هر فضای غیر استفاده سایت شما می گوییم. وقتی هیچ متن یا عکس یا فیلم و در کل هیچ چیزی وجود نداشته باشد. وایت اسپیس متن های نوشتاری شما را می کشد تا آن ها را برای نمایش دادن راحت تر کند. بخصوص برای کاربران موبایل.

این به بازدیدکنندگان شما کمک می کند تا هرآنچه در صفحه شما وجود دارند را بخوبی ببینند بدون اینکه نیازی باشد مجددا همه چیز را بخوانند.

خلاصه اینکه این کار کمک می کند وایت اسپیس در دو سطح کار کند. کمک می کند سایت شما به سرعت باز شود و بیشتر قابل خواندن باشد.

روی هم رفته همه این ها باعث می شود طراحی وب سایت برای ما بسیار مهم باشد .همچنین میتوانید از این استراتژیها برای کمک به بارگیری هر صفحه به تنهایی با سرعت بالاتر استفاده کنید.

با ما در قسمت بعد همراه شوید ----> قسمت چهارم

اگر این مقاله را دوست داشتید می توانید آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

به گفتگو آنلاین خوش آمدید
سلام! برای صحبت در واتساپ یکی از کارشناسان پشتیبانی ما را انتخاب کنید
تیم به طور معمول در چند دقیقه پاسخ می دهد.