پــروژه‌ها

منتخبی از نمونه پروژه های اجرا شده طراحی وب سایت

گروه پاکشــوما

طراحی وب سایت گروه پاکشوما، شامل طراحی UI/UX با استفاده از متد جدید و پیاده سازی توسط سامانه نرم افزاری مدیریت محتوا (TORANJCMS) به صورت ۳ زبانه (فارسی، عربی و انگلیسی) در فروردین ماه ۹۸.


گروه پاکشوما با همکاری برندهای تراز اول جهانی و با گستره ای از سبد کامل لوازم خانگی بزرگ و کوچک همراه همیشگی ذینفعان و مشتریان خود می باشد.

web technologies
Image
سال اجرا

1398

آدرس سایت

pakshoma-group.com

مجموعه

سایت شرکت ها و موسسات

گروه پاکشوما ترکیبی است از چندین نشانِ تجاری با هویت (برند) که در کنش متقابل یکدیگر آرمانِ مشترک ارتقاء استانداردهایِ یک زندگی مدرن و بومی در انطباق کامل با چرخه زیستی زمین را برای گروه اجتماعی دیگری به نام «خانواده» فراهم آورد. این مجموعه در چهل و چند سال پیش با آفرینشِ محصولِ ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک - Ladywash و عرضه اولین کمپرسورهایِ یخچال فریزر در ایران زمین غعالیت خود را آغاز نمود و به تدریج با همکاری فیلیپس - Philips هلند، شتاب گرفت. در حال حاضر این مجموعه در مساحتی بالغ بر یکصدهزار متر مربع با همکاری برندهای تراز اول جهانی و پیشرو در تصاحب سهم بازار با گستره ای از سبد کامل لوازم خانگی بزرگ و کوچک (ماشین لباسشوئی، ماشین ظرفشوئی، یخچال فریزر، جاروبرقی، کولر گازی، مایکروویو و ...) و البته با اعتماد به خداوند بزرگ همچنان همراه همیشگی ذینفعان و مشتریان خود خواهد بود.

طراحی صفحات برندهای پاکشوما

طراحی صفحات برندهای پاکشوما

طراحی صفحه چند رسانه ای

طراحی صفحات برندهای پاکشوما

طراحی صفحات داخلی

طراحی صفحات برندهای پاکشوما
به گفتگو آنلاین خوش آمدید
سلام! برای صحبت در واتساپ یکی از کارشناسان پشتیبانی ما را انتخاب کنید
تیم به طور معمول در چند دقیقه پاسخ می دهد.