پــروژه‌ها

منتخبی از نمونه پروژه های اجرا شده طراحی وب سایت

گروه پاکشــوما

طراحی وب سایت گروه پاکشوما، شامل طراحی UI/UX با استفاده از متد جدید و پیاده سازی توسط سامانه نرم افزاری مدیریت محتوا (TORANJCMS) به صورت ۳ زبانه (فارسی، عربی و انگلیسی) در فروردین ماه ۹۸.


گروه پاکشوما با همکاری برندهای تراز اول جهانی و با گستره ای از سبد کامل لوازم خانگی بزرگ و کوچک همراه همیشگی ذینفعان و مشتریان خود می باشد.

web technologies
Image
سال اجرا

1398

آدرس سایت

pakshoma-group.com

مجموعه

سایت شرکت ها و موسسات

گروه پاکشوما ترکیبی است از چندین نشانِ تجاری با هویت (برند) که در کنش متقابل یکدیگر آرمانِ مشترک ارتقاء استانداردهایِ یک زندگی مدرن و بومی در انطباق کامل با چرخه زیستی زمین را برای گروه اجتماعی دیگری به نام «خانواده» فراهم آورد. این مجموعه در چهل و چند سال پیش با آفرینشِ محصولِ ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک - Ladywash و عرضه اولین کمپرسورهایِ یخچال فریزر در ایران زمین غعالیت خود را آغاز نمود و به تدریج با همکاری فیلیپس - Philips هلند، شتاب گرفت. در حال حاضر این مجموعه در مساحتی بالغ بر یکصدهزار متر مربع با همکاری برندهای تراز اول جهانی و پیشرو در تصاحب سهم بازار با گستره ای از سبد کامل لوازم خانگی بزرگ و کوچک (ماشین لباسشوئی، ماشین ظرفشوئی، یخچال فریزر، جاروبرقی، کولر گازی، مایکروویو و ...) و البته با اعتماد به خداوند بزرگ همچنان همراه همیشگی ذینفعان و مشتریان خود خواهد بود.

طراحی صفحات برندهای پاکشوما

طراحی صفحات برندهای پاکشوما

طراحی صفحه چند رسانه ای

طراحی صفحات برندهای پاکشوما

طراحی صفحات داخلی

طراحی صفحات برندهای پاکشوما