سبد کاملی از راه‌کارهای دیجیتال

ما بر روی راهکارهای دیجیتال خلاقانه و نتیجه‌گرا تمرکز داریم

طراحی وب سایت

طراحی، برنامه نویسی و توسعه وب

تخصص ما طراحی و توسعه وب است. تمرکز ما بر روی راهکار های تحت وب خلاقانه و نتیجه گرا است. تیم مستعد ما شامل طراحان، برنامه نویسان، مدیران پروژه و متخصصان بازاریابی در تلاشند تا با استفاده از آخرین تکنولوژی های وب خودشان را همواره به روز نگه دارند.

مشاوره رایگان اطلاعات بیشتر...
بازاریابی دیجیتال

بازاریابی دیجیتال و سئو

بهترین وبسایت های جهان نیز اگر افراد مناسب آن ها را پیدا نکنند نمی تواند هیچ گونه سودی بدست آورند. یک استراتژی جامع بازاریابی دیجیتال به شما این امکان را می دهد تا مخاطبین هدفتان را در بهترین زمان ممکن جذب، درگیر و تبدیل به مشتری خود کنید. متخصصان بازاریابی ما با شما در تعریف و رسیدن به اهداف کسب و کار خود با راهبردهای پیشرفته از طریق چندین کانال مختلف کار می کنند. استراتژی بازاریابی دیجیتال ما چهار اصل مهم دارد: پیام مناسب، به افراد مناسب، در پلت فرم مناسب و البته در زمان مناسب.

مشاوره رایگان اطلاعات بیشتر...
تولید محتوا

تولید محتوا، پشتیبانی و نگهداری

پس از راه اندازی وبسایتتان حالا شما نیازمند انجام اقداماتی هستید تا سایتتان اثرگذاری بیشتری داشته باشد و بعد از آن به روزرسانی و پشتیبانی شود. شما به محتوای جذاب نیاز پیدا خواهید کرد. از محتوا های متنی گرفته تا عکس و فیلم، شما باید بتوانید در میان انبوهی از تبلیغات توجه مخاطبانتان را با ایجاد محتوای درست به خود جلب کنید. در ادامه بتوانید سایتتان را همواره به روز نگه دارید، قابلیت های جدید به آن اضافه کنید و مشکلات احتمالی مثل وجود لینک های خراب را بر طرف کنید درواقع سایت شما باید پشتیبانی و نگهداری شود.

مشاوره رایگان اطلاعات بیشتر...
گواهینامه SSL

ثبت دامنه، میزبانی وب و گواهینامه SSL

اولین گام در اعلام حضور در وب، ثبت نام دامنه خودتان است، حتی اگر هنوز آماده ی راه اندازی سایتتان نیستید، دامنه دلخواه خود را ثبت کنید. میزبانی وب، سرویسی است که این امکان را می دهد که وبسایت شما در اینترنت توسط بقیه افراد دیده شود. میزبانی وب فضایی را در سرور فراهم می کند تا کاربران در سراسر دنیا بتوانند به آن دسترسی داشته باشند. و در ادامه باید از حملات اعمالی که وبسایت شما را تهدید می کند جلوگیری کنید تا بتوانید از اطلاعات وبسایتتان محافظت کنید، این کار توسط پروتکل ssl قابل اجرا می باشد تا حافظ تمامی اطلاعات شما باشد.

مشاوره رایگان اطلاعات بیشتر...
ایمیل مارکتینگ

سامانه تحت وب ایمیل مارکتینگ

TORANJ Email Marketing System سامانه‌ای قدرتمند برای ارسال ایمیل انبوه می‌باشد. این سامانه به شما این امکان را می‌دهد که از طریق بستر اینترنت ایمیل ارسال نمایید. از جمله امکانات این سامانه می‌توان مدیریت ایمیل مخاطبان، مدیریت قالب‌ها، ارسال فرم نظرسنجی، ارسال زمان بندی شده و ... اشاره نمود.

مشاوره رایگان اطلاعات بیشتر...
background

مشاوره تخصصی

هم‌اکنون می‌توانید جهت مشاوره رایگان با متخصصان ما در تماس باشید